Перес виграв у Баку, трагедія Ферстаппена і Хемілтона


Опубликованно 10.06.2021 06:30

Перес виграв у Баку, трагедія Ферстаппена і Хемілтона

Фeттeль і Гaсли нa пoдіумі, a Xeмілтoн фінішувaв oстaннім.

Пoвним дрaмaтизму і трaгeдії интересах Мaксa Фeрстaппeнa і Льюїсa Xeмілтoнa видaвся чeргoвий Гран-прі Формули-1, який пройшов у Баку.

Першим в гонці стартував Шарль Леклер, але досить швидко його Феррарі залишили позаду себя Льюїс Хемілтон і Макс Ферстаппен, а прежде 6-го кола Шарль і зовсім випав з топ-3, пропустивши Серхіо Переса, який відмінно стартував.

Засыпка на старті змусив Леклера їхати в бокси, запустивши хвилю піт-стопів. З маза лідерів першим за новою гумою відправився Хемілтон. Незважаючи для швидкий піт, йому довелося постояти і пропустити Гасли, втративши кілька секунд.

Цим скористався безвыгодный тільки Ферстаппен, що відправився в бокси нате наступному колі, а й Перес, який зробив це во все концы по тому. В результаті Льюїс виявився третім позаду двох Ред Булл.

Хемілтон зробив кілька спроб обійти Переса, але суще швидше на прямих, він програвав возьми другому секторі з поворотами і вийти бери зручну для атаки дистанцію ніяк безграмотный міг.

До середини гонки така ситуація стабілізувалася. До сего времени змінив Ленс Стролла, у якого лопнула задня покришка і він розбив (авто)машина. Всі збилися за машиною безпеки в Вотан пелетон за 15 кіл после фінішу.

На рестарт лідери зберегли свої позиції, а для четверте місце вискочив Себастьян Феттель, який встиг змінити шини перед сейфіті-кара.

Здавалося, Ферстаппен усилий виграє гонку, але вслед 6 кіл до фінішу з ним повторилася трагедія Стролла - лопнула ліва задня гусматик і авто виявилося в відбійнику. Макс був злий, бив покришку, трендец, що потрапляло під руку, але це приставки не- змінило факт упущеної перемоги.

Возьми трасу виїхав автомобіль безпеки, а потім з'явилися червоні прапори. До самого кінця залишалося три кола і дирекція прийняла рішення рестарту з місця.

Перезапуск вдався краще Хемілтону, який випередив Переса, але в спробах захистити свою позицію він перегальмував і пролетів перший оборот, опинившись за межами траси. Льюїсу залишалося тільки вибачитися пизда командою за помилку, поверх яку він дістався вплоть до фінішу останнім.

А виграв гонку Серхіо Перес, в (видах якого це перша перемога в Ред Буллі і друга в углубление'єрі. На подіум також піднялися Феттель і Гасли.

Якщо следовать шість кіл до фінішу в чемпіонській гонці, здавалося, Ферстаппен йде у відрив, потім Льюїс повинен був виходити на будущее время з істотним запасом, але в результаті нічого далеко не змінилося. А ось в Кубку конструкторів, враховуючи ще й кранты Боттаса, який опинився позерство топ-10, Ред Булл пішов у відрив.Категория: Новости